НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ЦЕ КЛЮЧОВА РЕФОРМА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ. ГОЛОВНА МЕТА – СТВОРИТИ ШКОЛУ, У ЯКІЙ БУДЕ ПРИЄМНО НАВЧАТИСЬ І ЯКА ДАВАТИМЕ УЧНЯМ НЕ ТІЛЬКИ ЗНАННЯ, ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАЗ, А Й ВМІННЯ ЗАСТОСОВУВАТИ ЇХ У ЖИТТІ.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ БАТЬКІВ?
Один з принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже – впливати на освітній та виховний процеси.
Відтепер батькам легше контролювати фінанси школи. Усі навчальні заклади, які отримують публічні кошти (це, наприклад, бюджетні кошти та благодійні внески), зобов’язані оприлюднювати свій кошторис та інформацію про витрати. І батьки тепер можуть здійснювати перерахування благодійних внесків цілеспрямовано на школу, а не збирати готівкові кошти, які дуже складно обліковувати.
Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти всіх інших результатів.
Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя.
І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.