Досягнення

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ 2021/2022 Н.Р.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
І місце зайняв Косенко Максим учень 10 класу
ІІ місце зайняв Пількевич Владислав учень 9 класу
вчитель Чернікова Анна Семенівна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ТЕХНІЧНОЇ ПРАЦІ
І місце зайняв Гиренко Назарій учень 10 класу
ІІ місце зайняв Шкляр Ігор учень 9 класу
вчитель Глазко Олександр Михайлович


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ПРАВОЗНАВСТВА
ІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 9 класу
ІІІ місце зайняла Дадашева Олександра учениця 11 класу
вчитель Сьомочкіна Юлія Петрівна


Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку “Право очима дітей”
І місце зайняла Трохименко Вікторія учениця 2 класу
ІІ місце зайняла Іващишина Єва учениця 3 класу


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ФІЗИКИ
ІІ місце зайняв Шкляр Ігор учень 9 класу
ІІІ місце зайняла Ушакова Єва учениця 8 класу
вчитель Буря Анатолій Павлович


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ
ІІ місце зайняла Дадашева Олександра учениця 11 класу
ІІІ місце зайняв Волощенко Ярослав учень 8 класу
вчитель Радченко Інна Олексіївна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ІІІ місце зайняла Пига Карина учениця 9 класу
вчитель Поремська Галина Антонівна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ХІМІЇ
ІІ місце зайняла Голота Катерина учениця 9 класу
ІІ місце зайняла Дадашева Олександра учениця 11 класу
вчитель Тільна Дар’я Віталіївна


ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсуз УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ імені Петра Яцика
ІІІ місце зайняв Знов’як Денис учень 3 класу
вчитель Карпенко Надія Миколаївна
ІІІ місце зайняла Етезаді Аріяна учениця 5 класу
ІІІ місце зайняла Горохолінська Анастасія учениця 6 класу
ІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 9 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна
ІІ місце зайняла Дадашева Олександра учениця 11 класу
вчитель Манелюк Любов Маратівна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІСТОРІЇ
І місце зайняла Таранова Анастасія учениця 11 класу
ІІ місце зайняла Шлапак Вікторія учениця 11 класу
ІІІ місце зайняв Мироненко Сергій учень 8 класу
вчитель Сьомочкіна Юлія Петрівна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з БІОЛОГІЇ
ІІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 9 класу
ІІІ місце зайняла Бордюг Анастасія учениця 8 класу
ІІІ місце зайняла Голубенко Анастасія учениця 10 класу
ІІІ місце зайняла Шлапак Вікторія учениця 11 класу
вчитель Тільна Дар’я Віталіївна


XІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
І місце зайняла Дадашева Олександра учениця 11 класу
вчитель Манелюк Любов Маратівна
ІІ місце зайняла Етезаді Аріяна учениця 5 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з МАТЕМАТИКИ
І місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 9 класу
вчитель Чернікова Анна Семенівна


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
ІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 9 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна
ІІ місце зайняла Таранова Анастасія учениця 11 класу
вчитель Манелюк Любов Маратівна
ІІІ місце зайняла Шлапак Вікторія учениця 11 класу
вчитель Манелюк Любов Маратівна
ІІІ місце зайняв Костишин Назарій учень 7 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна




Наші досягнення 2020-2021 н.р.

Наші досягнення 2019-2020 н.р.

Наші досягнення 2018-2019 н.р.