Досягнення

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ ТА СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ 2019-2020 Н.Р.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
“Об’єднаймося ж, брати мої!”
НОМІНАЦІЯ “Історія України і державотворення”
Тема роботи: “Життєвий та творчий шлях геніального художника Данила Бідношиї “
І місце на районному етапі зайняли учні 8 класу Косенко Максим та Ян Марія
ІІІ місце на обласному етапі зайняли учні 8 класу Косенко Максим та Ян Марія
вчитель Сьомочкіна Юлія Петрівна


МАТЕМАТИКА
ІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 7 класу
вчитель Чернікова Анна Семенівна
ІІІ місце зайняла Голота Олександра учениця 10 класу
вчитель Кургузкіна Юлія Анатоліївна


МАН секція ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ФІЗИКА
ІІІ місце зайняв Бородій Євгеній учень 10 класу
вчитель Буря Анатолій Павлович


МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС
ІМ. Т.ШЕВЧЕНКА
ІІ місце зайняла Костишин Назарій учень 5 класу
ІІІ місце зайняла Семенюк Софія учениця 8 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна


ІСТОРІЯ
ІІ місце зайняла Семенюк Софія учениця 8 класу
вчитель Сьомочкіна Юлія Петрівна


КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ІМ. П.ЯЦИКА

І місце зайняла Семенюк Софія учениця 8 класу
ІІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 7 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна


ХІМІЯ
І місце зайняв Бородій Євгеній учень 10 класу
вчитель Солдатенко Віра Михайлівна


ШАШКИ
ІІ місце зайняла Ян Марія учениця 8 класу
вчитель Бондаренко Володимир Сергійович


ТЕНІС
ІІІ місце зайняв Чураченко Данило учень 9 класу
вчитель Бондаренко Володимир Сергійович


БІОЛОГІЯ
ІІ місце зайняла Радченко Вікторія учениця 10 класу
ІІІ місце зайняла Голубенко Анастасія учениця 8 класу
вчитель Тільна Дар’я Віталіївна


СТРІЛЬБА З ПНЕВМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ
І місце зайняла Радченко Вікторія учениця 10 класу


ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
І місце зайняв Таран Іван учень 9 класу
ІІ місце зайняв Голота Вадим учень 10 класу
вчитель Глазко Олександр Михайлович


УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
ІІІ місце зайняла Семенюк Софія учениця 8 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна


Ось і закінчився конкурс відеопривітань до Дня працівника освіти, організований Районною учнівською Радою самоврядування Обухівщини. За допомогою онлайн опитування було визначено переможців. Учні нашої школи зайняли І місце в номінації “Найоригінальніше привітання”


Наші досягнення 2018-2019 н.р.