Наші досягнення

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ ТА СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ 2018-2019 Н.Р.


ЕКОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ “SAVE NATURE”
I місце команда “Вартові довкілля” (Шлапак В., Поремська А., Голота О.)
Вчителі
Дирконос Аліна Олександрівна, Карпенко Надія Миколаївна


І (районний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

Рій “Орли” зайняти IV місце в загальному заліку серед 14 команд
І місце конкурс “Топографія”
ІІ місце конкурс “Туристсько-спортивна смуга перешкод”
ІІ місце конкурс “Впоряд”
(Голота В., Голота О., Коваленко М., Красавін В., Макаров Є.,Поремська А., Поремська Н., Шлапак В.)
вчитель Радченко Інна Олексіївна
педагог-організатор Дирконос Аліна Олександрівна


ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ІІ місце з метання серед учнів 5-6 класів зайняла Гребіневич Олена учениця 5 класу
ІІІ місце з метання серед учнів 9 класів зайняв Красавін Владислав учень 9 класу
ІІ місце із стрибків у довжину серед учнів 7-8 класів зайняла Чернікова Вікторія учениця 8 класу
ІІ місце із стрибків у довжину серед учнів 9 класів зайняла Поремська Ніна учениця 9 класу
вчитель Бондаренко Володимир Сергійович


ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІІІ місце зайняла Чернікова Вікторія учениця 8 класу
вчитель Чернікова Анна Семенівна


МАТЕМАТИКА

ІІІ місце зайняла Головащенко Ксенія учениця 6 класу
вчитель Чернікова Анна Семенівна


ІІ ЕТАП ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ім. П. ЯЦИКА 

ІІ місце зайняла Семенюк Софія учениця 7 класу
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна

ІІ місце зайняла Шлапак Вікторія учениця 8 класу
вчитель Манелюк Любов Маратівна


БІОЛОГІЯ

ІІ місце зайняла Чернікова Вікторія учениця 8 класу,
вчитель Радченко Інна Олексіївна


УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІІІ місце зайняла Семенюк Софія учениця 7 класу,
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна

ІІІ місце зайняла Голота Олександра учениця 9 класу,
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна


МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

І місце зайняла Ян Марія учениця 7 класу,
вчитель Синільник Тетяна Володимирівна


РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

ІІ місце зайняв Чураченко Данило учень 8 класу,
вчитель Бондаренко Володимир Сергійович


РАЙОННА СПАРТАКІАДА “ШАШКИ” СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗІ СТАТУСОМ І-ІІІ СТУПЕНІВ 

ІІ місце зайняла Поремська Ніна учениця 9 класу,
вчитель Бондаренко Володимир Сергійович